На малките художници – Честито!

Публикувано на: март 12, 2018

ДГ „БОЖУР”

ПГ-6

  1. Жоана Анатолиева Стоянова
  2. Савина Енчева Славова
  3. Росилена Петрова Кукова
  4. Кристиа Неманя Сарянович
  5. Димитър Димитров Куршумов

4-та група

  1. Пресиана Станиславова Иванова
  2. Христина Христова Гривова
  3. Маргарита Георгиева Симеонова

     

ДГ „МАК”

ГРУПА „ЗВЪНЧЕТА”

  1. Лилия Динова
  2. Еми Станимирова Енева
  3. Елица Дакова
  4. Моника Гавазова

ГРУПА МИКИ МАУС

  1. Емилия Гален Дамянова
  2. Ния Светозарова Друмева
  3. Константин Константинов Костов
  4. Витан Йорданов Йорданов
  5. Йоана Иванова Каравелова

ДГ „СИНЧЕЦ” 2

  1. Ива Костова Големецова
  2. Вергин Огнянов Моллов
  3. Николета Валериева Николова
  4. Нехир Хюсмен Идриз

ДГ „СИНЧЕЦ”

4-та група

  1. Даяна Маринова Атанасова
  2. Йоана Иванова Костова
  3. Данаил Панайотов Рахнев

     

ДГ ДЕТСКИ РАЙ

ГРУПА „ЗВЪНЧЕ”

  1. Божидара Банкова Колева
  2. Теодора Живкова Пенева
  3. Даниел Банков Колев
  4. Боряна Боянова Иванова
  5. Жасмина Диянова Колева

4 ПВГ

  1. Ивон Младенова Радулова
  2. Иванина Живкова Иванова
  3. Изабел Петрова Петрова

НУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ”

3 А клас

  1. Дорина Куршумова
  2. Сияна Златева
  3. ТошкоДимитров
  4. Християна Халачева

4 В клас

  1. Митьо Валентинов Драганов
  2. Маринета Стефанова
  3. Аделина Георгиева
  4. Никол Димова

СУ „ХАДЖИ МИНА ПАШОВ”

2 А клас

  1. Детелина Боянова
  2. Габриела Божанова Радкова

3 А клас

  1. Нели Стефанова
  2. Петя Иванова
  3. Цветелин Цанков

     

ОУ „ХРИСТО БОТЕВ”

2 В клас

  1. Николай Митков Вачев
  2. Иванина Евгениева Спасова

2 Г клас

  1. Кристияна Стефанова Стефанова
  2. Евгения Минчева Йовчева
  3. Стилян Йорданов Русев

ОУ „Д-Р ИВАН СЕЛИМИНСКИ”

2 Б клас

  1. Бояна Мартинова Благоева
  2. Александра Людмилова Петкова
  3. Пресияна Иванова Атанасова
  4. Тея Светозарова Сярова

2 В клас

  1. Сиана Иванова Стоянова
  2. Мартина Великова
  3. Виктория Деянова Велева
  4. Галин Гончев Стоянов

     

ОУ „ДИМИТЪР ПЕТРОВ”

1 А, Б и В клас

  1. Николай Христов
  2. Ирен Иванова Проданова
  3. Женя Йорданова Митева
  4. Калоян Атанасов Атанасов

3 В клас

  1. Георги Иванов Енев
  2. Георги Георгиев Кисьов
  3. Симона Георгиева Петкова
  4. Никола Димитров Димитров

СУ „ПЕЙО ЯВОРОВ”

2 Б клас

  1. Симона Стоянова Шъхъмова
  2. Дарина Драгомирова Йорданова
  3. Николина Ангелова Каранешева
  4. Десислава Тодорова Никова

3 А клас

  1. Йордан Николаев Йорданов
  2. Марияна Софиева Димитрова
  3. Преслава Христова Карабекирова
  4. Данчо Данчев Симеонов
  5. Борис Димитров Димитров

     

ОУ „БР. МИЛАДИНОВИ”

4 А клас

  1. Николинка Асенова
  2. Радостин Красимиров
  3. Зина Трайчева
  4. Михаела Диянова

ОУ „П. ХИТОВ”

2 А клас

  1. Магдалена Георгиева Дончева
  2. Стилиян Иванов Вълев
  3. Анни Ашот Нерсисян
  4. Стефания Стефанова Андонова

3 Б клас

  1. Ребека Боянова Йорданова
  2. Арзу Исуфова Мехмедова
  3. Пресиана Василева Байнашева
  4. Евгения Филипова Филипова

     

ОУ „ЮРИЙ ГАГАРИН”

3 Б клас

  1. Димитър Асенов Димитров
  2. Мехмед Алексиев Митков
  3. Хасан Алиев Асанов

3 Г клас

  1. Еленка Радкова
  2. Фана Василева
  3. Зора Радкова
  4. Марияна Султанова

ОУ „СВ.СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЙ”

2 А клас

  1. Христо Атанасов Башев
  2. Иван Веселинов Иванов
  3. Иван Ангелов Недялков
  4. Теодор Бисеров Белчев
  5. Боян Иванов Белев

3 Б клас

  1. Георги Янков Попов
  2. Йоана Панайотова
  3. Константин Константинов Щерев
  4. Стелла Василева Апостолова
  5. Лъчезар Йорданов
  6. Петя Стефанова Чавгова
  7. Кирил Атанасов Атанасов

СУ „Й.ЙОВКОВ”

2 А клас

  1. Ралица Руменова Колева
  2. Ангела Светлин Ангелова

2 Б клас

  1. Радост Радостинова Михайлова
  2. Ангел Николаев Ангелов

3 А клас

  1. Демира Господинова
  2. Рая Пламенова Колева
  3. Габриела Димитрова Йорданова

3 Б клас

  1. Станимира Йорданова Стоянова
  2. Таня Ангелова Ексарова

4 А клас

  1. Събрина Савова Стефанова
  2. Ивелин Даниелов Аврамов

4 Б клас

  1. Александра Стефанова Кунева
  2. Недялко Златинов Тодоров

11 СУ К.КОНСТАНТИНОВ

 

1 Б клас

  1. Кристиян Светославов Лукаров
  2. Зорница Ивайлова Митева
  3. Симона Станимирова Георгиева
  4. Данаил Николаев Колев
  5. Иванина Начева Дренска

1 В клас

  1. Камелия Николова
  2. Анета Николова
  3. Виктор Топалов

2 Д клас

  1. Станиела Митева
  2. Силвана Василева
  3. Памела Ганчева
  4. Иванина Йорданова

   3 Е клас

  1. Добромира Иванова Стоянова
  2. Емил Миленов Панайотов
  3. Мирослав Цветомиров Павлов
  4. Валентин Младенов Илиев
  5. Станислав Динков Маринов

3 А клас

  1. Велимир Красимиров Тодоров
  2. Габриела Петрова Каябашлиева
  3. Кристина Пламенова Желева

ОУ „ЕЛИСАВЕТА БАГРЯНА”

3 А клас

  1. Александър Емилов Енчев
  2. Мария Красимирова Камаринчева

3 Б клас

  1. Мария Иванова Гинчева
  2. Станислава Дончева Андонова
  3. Калоян Милков Хаджистойчев

3 В клас

  1. Денислав Димов Димов
  2. Даяна Венелинова Пехливанова
  3. Анелия Петрова Стоянова

3 Г клас

  1. Елеонора Николаева
  2. Андрея Иванова Иванова